درباره ابنیه نوین آکو

– تأمین مسکن و ساختمان مناسب برای سکونت و فعالیت همیشه از دغدغه های بشر بوده است. پیچیدگی این نیاز به علت دخیل بودن انواع عوامل از قبیل آسایش، ایمنی، امکانات و در نهایت نیاز و کاربری ابنیه می باشد. از طرفی ساختمان‌ها بیشترین تأثیر را در سلامتی و حتی فرهنگ انسان دارند، چرا که بخش زیادی از زندگی بشر در آن شکل می‌گیرد.

– شرکت ابنیه نوین آکو با درک این نیاز و به ضرورت انتقال تجربه های موفق جهانی با پشتوانه مدیران و مهندسین خود از سال 1390 قدم در راه بهبود استانداردهای مهندسی و ساخت نهاده است. این شرکت با طیف گسترده‌ای از مشتریان پروژه‌های موفق ساختمانی را به جامعه ایرانی عرضه کرده است.

– هدف اصلی این شرکت تأمین نیازهای صنعت ساختمان ایران با تکیه بر تکنولوژی و تجربه جهانی میباشد و برای این مهم برنامه‌های متنوعی را به اجرا رسانده است که همین فرایندها آکو را به یکی از پیشگامان تولید مسکن ایران در کلاس بین المللی تبدیل خواهد کرد.

-یکی از مهم ترین مزیت های اعتماد به شرکت آکو این است که تمامی اکوسیستم و نیازهای صنعت ساختمان را در قالب یک هلدینگ جامع، کنار یکدیگر قرار داده است و این جامعیت خود باعث خلق سرعت ، کیفیت و کاهش هزینه شده است.